| تلفن سفارش آگهی : 88894541-021 دوشنبه 01 دی 1393 امروز :
فروردین
۱۷
۱۳۹۳

۵ اشتباه بزرگ هنگام خرید خودروی دست دوم

5 اشتباه بزرگ هنگام خرید خودروی دست دوم

افراد بسیاری هستند که به دلایل متعدد، خودرو دست دوم می‌خرند اما برخی سهل‌انگاری‌ها در خرید وسیله نقلیه مرتکب می‌شوند که خریدشان را گران می‌کند و از ارزشش می‌کاهد.

فروردین
۱۷
۱۳۹۳

خوردن ماست با این خوراکی ها ممنوع

خوردن ماست

مواد غذایی نقش بسیار حساسی در ابتلا و یا ممانعت از ابتلا به بیماری دارند و به همین دلیل دانشمندان توصیه می کنند افراد در رژیم غذایی خود دقت فراوانی نمایند.

فروردین
۱۷
۱۳۹۳

لیست کلیه تغییرات ایجاد شده در ویندوز فون ۸٫۱

ليست تغییرات ایجاد شده در ویندوز فون 8.1

همانطور که اطلاع دارید ، شرکت مایکروسافت رسماً از سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ در کنفرانس BUILD واقع در سانفرانسیسکو پرده برداشت.در این پست نگاهی داریم به تمامی تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید ویندوز فون.

اسفند
۲۸
۱۳۹۲

آخرین حوادث چهار شنبه سوری

چهار شنبه سوری

**انفجار منزل مسکونی روبروی دانشگاه علم و صنعتجلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۱۴و۱۲ دقیقه بعدازظهر امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران از انفجار منزل مسکونی در خیابان هنگام روبروی دانشگاه علم و صنعت مطلع شدند و بلافاصله آتش نشانان عازم محل حادثه شدند.

اسفند
۲۸
۱۳۹۲

طعنه سنگین “مریلا زارعی” به رسانه‌های مدعی اصلاحات

طعنه سنگین "مریلا زارعی" به رسانه‌های مدعی اصلاحات

مریلا زارعی، بازیگر فیلم‌های «چ» و «شیار ۱۴۳» در بخشی از یادداشت خود در ماهنامه صنعت سینما، خطاب به حاتمی کیا نوشته است: «آقای کارگردان ،حالا چه وقت باریدن بود؟

اسفند
۲۸
۱۳۹۲

رقبای ایران در بازی های المپیک تابستانی مشخص شدند

رقبای ایران در بازی های المپیک تابستانی مشخص شدند

این دوره از مسابقات با حضور ۳۶۴ تکواندوکار برگزار می شود که در نهایت نفرات اول تا هفتم اوزان مختلف مجوز حضور در بازیهای المپیک تابستانی نوجوانان نانجینگ را کسب خواهند کرد.

اسفند
۲۸
۱۳۹۲

همه چیز را در مورد سبزی پلو با ماهی بدانید

سبزی پلو با ماهی

حالا دیگر خیلیها در حال آماده کردن لوازم و بساط یکی از سنت‌های جالب و دوست‌داشتنی ما ایرانی‌ها، پختن سبزی پلو و ماهی برای شب عیدند. بعضی‌ این سبزی‌پلو را شب سال نو می‌خورند و عده‌ای هم اعتقاد دارند آن را باید در اولین روز سال جدید نوش جان کرد. 

برگه‌ها :1234567...142»